Open/Close Menu

Jednorázové ochranné oděvy

 

17. 12. 2012

Vhodné jednorázové oděvy spolehlivě chrání při úklidových pracích v průmyslu, při kontaktu s barvami a laky, při zpracování chemikálií nebo při kontaktu s viry a bakteriemi.

Základní předpokladem dostatečné ochrany pracovníků je správná volba jednorázového ochranného oděvu. Každému je asi zřejmé, že oděv, který člověka ochrání před nebezpečím postřiku tekutinami neochrání pracovníka před mikroby.

Přehled nejmodernějších jednorázových oděvů zaručující maximální ochranu pro nebezpečná pracovní prostředí:Uuvex 3B extra vibatec je velmi lehká a pevná netkaná textilie s fólií z polypropylen-laminátu v jedinečném stříbrném barevném provedení poskytuje efektivní ochranu proti tekutým chemikáliím. Díky mechanické pevnosti materiálu a ultrazvukem spojeným švům perfektně chrání uvex 3B i při intenzívním používání bez omezení komfortu nošení. uvex 3B vibatec poskytuje díky své inovativní aktivní vrstvě AgPURE™ další mimořádně vysokou aktivní antimikrobiologickou ochranu proti nebezpečným biologickým látkám (R-hodnota větší než 3). Uvex 3B plus je velmi lehká a pevná netkaná textilie s fólií z polypropylen-laminátu v jedinečném stříbrném barevném provedení poskytuje efektivní ochranu proti tekutým chemikáliím. Díky mechanické pevnosti materiálu a ultrazvukem spojeným švům perfektně chrání uvex 3B i při intenzívním používání bez omezení komfortu nošení.Uvex 4B je mikroporézní a postřiku odolná netkaná textilie s fólií z polyetylen-laminátu dává oděvu uvex 4B ochrannou funkci, a zároveň prodyšnost. Přelepené švy výborně chrání před tekutými aerosoly a částicemi, vnitřní vrstva textilie zase poskytuje příjemný měkký pocit při nošení.Jednorázový ochranný oblek uvex 5/6 se skládá z velmi lehké, mikroporézní netkané textilie a fólie z polyetylen-laminátu a díky kombinaci s SMS-partií v oblasti zad poskytuje vysoký stupeň prodyšnosti. Spolu s obroubenými švy zaručuje vysoký stupeň ochrany proti postřikům tekutin a částicím.

Vysoce funkční jednorázové ochranné overaly pro nejrůznější oblasti použití využívající nejmodernější patentové technologie uvex v České republice dodává na trh společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.