Open/Close Menu

Mezinárodní veletrh prostředků osobní ochrany, bezpečnosti práce a pracovního prostředí INTERPROTEC 2012

 

5. 10. 2012

Největší tuzemský odborný veletrh bezpečnosti a zdraví při práci se konal od 10. do 14. září 2012 na Brněnském výstavišti. Součástí veletrhu byly i konference a workshopy zabývající se nejnovějšími poznatky při ochraně zdraví pracovníků.

Veletrh INTERPROTEC se koná pravidelně každé dva roky společně s nejvýznamnějšími mezinárodními průmyslovými veletrhy ve střední Evropě - mezinárodním strojírenským veletrhem (MSV), mezinárodním veletrhem svařovací techniky (WELDING), mezinárodním veletrhem obráběcích a tvářecích strojů (IMT), mezinárodním slévárenským veletrhem (FOND-EX), mezinárodním veletrhem technologií pro povrchové úpravy (PROFINTECH) a mezinárodním veletrhem plastů, pryže a kompozitů (PLASTEX).

Konáním několika významných veletrhů, které spolu alespoň částečně souvisí, ve stejnou dobu a na stejném místě zaručuje velký zájem návštěvníků i vystavovatelů.

Na brněnském výstavišti se představilo 1860 vystavovatelů z 31 zemí nejen Evropy.

Veletrh INTERPROTEC byl soustředěn do pavilonu D. Jedním z nejnavštěvovanějších stánků byl stánek společnosti UVEX Safety CZ, k.s.
V nepřehlédnutelném stánku UVEX se návštěvníci mohli seznámit se všemi novinkami, se kterými tato společnost přichází v letošním roce na trh. Možnost vyzkoušet si jednotlivé produkty a dozvědět se od odborníků o inovativních technologiích, které byly použity při jejich výrobě, využilo velké množství návštěvníků. Vlastní vývojové středisko společnosti UVEX a filozofie této firmy vyrábět produkty zajišťující maximální možnou ochranu pracovníků při nejvyšším komfortu nošení řadí výrobky společnosti UVEX na přední místo mezi konkurencí.

Dodavatelem kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality značky UVEX v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.