Open/Close Menu

Značka firmy

 

24. 5. 2013

V současném globalizovaném trhu je nutné neustále budovat značku firmy a soutěžit o její umístění na trhu.

Příkladem úspěšně budované značky je značka UVEX. Značku UVEX si většina lidí téměř na celém světě spojuje s ochranou osob při sportu, při práci i ve volném čase.

Vizí společnosti UVEX je, aby značka UVEX byla lídrem v oblasti inovací při výrobě pomůcek chránících lidské zdraví. Tato vize je také konečným cílem společnosti. Filozofií společnosti UVEX je odpovědnost. Za tímto účelem firma vyvíjí, vyrábí a distribuuje výrobky na ochranu lidí při práci, sportu i ve volném čase. Výrobky značky UVEX již více než 80 let chrání lidi v práci i při volnočasových aktivitách. Vše co společnost UVEX dělá, dělá pro to, aby svým zákazníkům poskytla maximální výhody a bezpečnost a zajistila dlouhodobou spokojenost se svými produkty.

Tyto principy je společnost UVEX schopna zajišťovat také díky budovanému partnerství se všemi dodavateli a udržováním dobrých obchodních vztahů založených na pevných finančních základech, a to vše při odpovědném přístupu k zachování zdrojů a splnění cílů ochrany životního prostředí.

Společnost UVEX se řídí heslem: Není nic důležitějšího, než ochrana lidí při jejich každodenní práci i při volnočasových aktivitách. Proto UVEX neustále zkoumá, vyvíjí a zdokonaluje své výrobky – ochranné pomůcky.

Na český trh vysoce funkční ochranné pracovní pomůcky UVEX pro nejrůznější oblasti použití využívající nejmodernější patentové technologie dodává společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.