Open/Close Menu

Brýle uvex i-3 se staly Produktem roku 2012

Inovace ochranných brýlí vyznamenána Asociací výrobců plastů

"Produkt roku 2012“ pro výrobky z um?lé hmoty: ochranné brýle uvex i-3

Již několik málo týdnů po své premiéře na veletrhu A+A 2011 v Düsseldorfu patří inovace ochranných brýlí uvex i-3 skupiny uvex safety group k vítězům soutěže spotřebního zboží z umělé hmoty „Produkt roku 2012“!

Porota vybrala jménem pro-K, sdružení Asociace průmyslu zpracování plastů, celkem 18 produktů ze všech oblastí běžného denního života, které představují na základě kombinace inovace, designu a funkčnosti vynikající příklady myšlenek a odborných znalostí plastů. V kategorii outdoor padla volba na ochranné brýle uvex i-3, které byly poprvé představeny teprve v říjnu 2011 na celosvětově největším veletrhu ochranných pracovních prostředků A+A v Düsseldorfu.

Brýle uvex i-3 představují novou dimenzi v ochraně zraku: inovativní ochranné brýle „Mady in Germany“ se optimálně přizpůsobí lidskému obličeji. Jejich flexibilní straničky s vícestupňovou inklinací lze individuálně nastavit – díky integrovaným měkkým částem Softflexzone se straničky automaticky přizpůsobí každé šířce hlavy a poskytují také vynikající komfort nošení pro různé velikosti hlavy a tvary obličejů. Vícestupňová inklinace straniček zaručuje optimální zakrytí oční oblasti. Extrémně měkká vložka nosníku zaručuje i při dlouhodobém nošení příjemný posaz bez otlaků, a zároveň zabraňuje nežádoucímu sklouznutí. Měkké konce straniček a měkká část Softflexzone v čelní oblasti zaručují bezpečný posaz brýlí v každé situaci.

Soutěž pro-K „Produkt roku“ probíhá již od 70tých let a pevně se etablovala v oblasti plastového spotřebního zboží. Vítězové roku 2012 byli prezentováni na speciální přehlídce veletrhu „Ambiente“, který se konal od 10. do 14. února ve Frankfurtu.

Skupina uvex
Skupina UVEX WINTER HOLDING GmbH & Co. KG spojuje 3 mezinárodně působící společnosti „pod jednu střechu“: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports a Alpina) a Filtral. Skupina uvex group je zastoupena 41 dceřinými společnostmi z 22 zemí s většinovou produkcí v Německu. Dvě třetiny z celkového počtu 2.100 zaměstnanců (rok 2010/2011) působí v Německu. uvex je celosvětovým partnerem mezinárodního vrcholového sportu jako dodavatel výbavy nesčetných špičkových atletů. Naše moto „protecting people“ je naším úkolem. Proto vyvíjíme, vyrábíme a zabýváme se produkty a službami pro bezpečnost a ochranu lidí při práci, sportu a ve volném čase.