Open/Close Menu

UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG vyhrává ocenění

Ocenění 2018 TOP 100 pro specialistu na ochranné rukavice


Přední inovátoři v Německém sektoru SME pro rok 2018 byli odhaleni.

Soutěž TOP 100 – nyní slaví 25 let – oslavuje nejinovativnější malé a středně velké podniky, a my pyšně oznamujeme, že naši specialisté v uvex safety gloves získali místo mezi Top 100 inovátorů za rok 2018 v kategorii 250 a více zaměstnanců.

Jako největší Evropský výrobce ochranných rukavic, UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG, sídlící v Lüneburg-u, úspěšně soutěží s hlavními mezinárodními společnostmi a je jedním ze skrytých šampionů německého sektoru SME. Po mnoho let uvex safety gloves konzistentně napíná své inovativní svaly ve snaze strategického inovativního programu uvex-u „IQ8“. Tato společnost také pomohla utvářet globální trh ochranných rukavic ve více než 25 zemích se svými výjimečně vysoce kvalitními produkty a technologiemi.

Po vítězství v TOP innovator award 2013, je toto dodatečné uznáni ze soutěže TOP 100 v roce 2018 testamentem na dlouhodobý a udržitelný inovativní přístup uvex safety gloves. Vítězové ocenění zahrnují 120 globálních a národních leaderů na trhu.

Ocenění bylo představeno svým mentorem Ranga Yegeshewar na předávací ceremonii, která se konala 29. června 2018 na 5. německém summitu SME v Ludwigsburgu.

Zástupci firem oslavují TOP 100 vítězství společnosti UVEX SAFETY GmbH & Co. KG s mentorem Ranga Yogeshwar. Zleva doprava: Thorsten Udet, Wolfgang Hornberger, Franz Keller a Dr. Wolfgang Kesting.

 

Skupina uvex

Skupina uvex spojuje 3 mezinárodně působící společnosti „pod jednu střechu“: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports a Alpina) a Filtral. Skupina uvex group je zastoupena 48 dceřinými společnostmi z 22 zemí s většinovou produkcí v Německu. Dvě třetiny z celkového počtu cca 2.300 zaměstnanců (fiskál. rok 2014/2015) působí v Německu. uvex je celosvětovým partnerem mezinárodního vrcholového sportu jako dodavatel výbavy nesčetných špičkových atletů. Naše moto „protecting people“ je naším úkolem. Proto vyvíjíme, vyrábíme a zabýváme se produkty a službami pro bezpečnost a ochranu lidí při práci, sportu i ve volném čase.