Open/Close Menu

Značka století

uvex se nebojí srovnání

Aby bylo možno neutrálně posoudit svoji práci a výkony, uvex se nevyhýbá přímému srovnání s konkurencí a pravidelně se účastní soutěží a Benchmark-projektů.

V posledních letech společnost obdržela velké množství cen a ocenění, s nimiž byla společnost uvex oceněna za inovace v oblasti technologie a designu. Podle německých standardů byl uvex aktuálně zvolen za "Značku století" a zastupuje tak s ochrannými pracovními brýlemi (2016) a sportovními lyžařskými brýlemi (2009) kompletní produktovou kategorii.

uvex vzešel jako jedna z neinovativnějších malých a středně velkých firem v Německu a při řadě příležitostí mu byla udělena pečeť kvality TOP 100. Patří sem vítězství v kategoriích „Inovativní marketing“ (2009) a „Inovativní procesy a organizace“ (2011) a také celkové vítězství jako „Inovátor roku“ (2013).

Prestižní ocenění zahrnující "iF product design award", "red dot design award" a "German Design Award" potvrzují, že naše produkty splňují nejvyšší požadavky na tvar a design a současně to, že funkční produkty mohou také dobře vypadat.

2016

2015

2014

2013

2012