Plastové obroučky uvex RX cd 5505 flip-up multi filter
| Číslo položky: | 6109270 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4066853060000 |
uvex RX cd 5505 flip-up multi filter – pro oblasti použití se speciálními požadavky
Plastové obroučky s těsně přiléhajícím tvarem. Nahoru sklopná clona je vybavena zorníky multi filter bez dioptrií. Zorníky multi filter pro ochranu před infračerveným zářením a ochranou při sváření, stupeň 5 a UV 400. Hlavní obruba je individuálně opatřena korekčními ochrannými zorníky. Dobře sedí díky anatomicky tvarovanému nosníku. Stranice jsou úhlově a individuálně délkově přizpůsobitelné. Se snadno nastavitelnými konci stranic.
- Barva: černá, antracitová
- Velikost zorníků 57 mm, šířka nosníku 19 mm
- Dobře sedí díky anatomicky tvarovanému nosníku
- úhlově a individuálně délkově nastavitelné stranice
- S přizpůsobitelnými konci stranic
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Těsně přiléhající
- Zorníky multi filter pro ochranu před infračerveným zářením a ochranou při sváření, s perfektním vnímáním barev
- Stupeň 5
- UV400 – 100% ochrana před nebezpečným UV zářením do 400 nm
- Práce s infračerveným zářením
- Průměrná teplota zdroje záření 1 390 °C (slévání oceli)
- Svařování autogenem
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | antracitová |
| Hledaná barva (filtr) | šedá, černá |
| Výbava | Stranice s možností nastavení délky, Stranice s možností nastavení sklonu, Integrovaná boční ochrana |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113900 |
| Materiál stranic | Plast |
| Materiál rámečku | Plast |
| Materiál zorníků | Polykarbonát |
| Materiál nosného tělesa | Plast, Plast |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022, EN ISO 16321-2:2021 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 57 mm |
| Šířka nosníku | 19 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | šedá |
| Ochrana před UV zářením | UV400 |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 57 mm/19 mm |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX cd 5505 flip-up multi filter – pro oblasti použití se speciálními požadavky
Plastové obroučky s těsně přiléhajícím tvarem. Nahoru sklopná clona je vybavena zorníky multi filter bez dioptrií. Zorníky multi filter pro ochranu před infračerveným zářením a ochranou při sváření, stupeň 5 a UV 400. Hlavní obruba je individuálně opatřena korekčními ochrannými zorníky. Dobře sedí díky anatomicky tvarovanému nosníku. Stranice jsou úhlově a individuálně délkově přizpůsobitelné. Se snadno nastavitelnými konci stranic.
- Barva: černá, antracitová
- Velikost zorníků 57 mm, šířka nosníku 19 mm
- Dobře sedí díky anatomicky tvarovanému nosníku
- úhlově a individuálně délkově nastavitelné stranice
- S přizpůsobitelnými konci stranic
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Těsně přiléhající
- Zorníky multi filter pro ochranu před infračerveným zářením a ochranou při sváření, s perfektním vnímáním barev
- Stupeň 5
- UV400 – 100% ochrana před nebezpečným UV zářením do 400 nm
- Práce s infračerveným zářením
- Průměrná teplota zdroje záření 1 390 °C (slévání oceli)
- Svařování autogenem
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | antracitová |
| Hledaná barva (filtr) | šedá, černá |
| Výbava | Stranice s možností nastavení délky, Stranice s možností nastavení sklonu, Integrovaná boční ochrana |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113900 |
| Materiál stranic | Plast |
| Materiál rámečku | Plast |
| Materiál zorníků | Polykarbonát |
| Materiál nosného tělesa | Plast, Plast |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022, EN ISO 16321-2:2021 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 57 mm |
| Šířka nosníku | 19 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | šedá |
| Ochrana před UV zářením | UV400 |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 57 mm/19 mm |