uvex od hlavy k patě

Ochranné přilby

Oceněné. Bezpečné. Pohodlné. Vynikající ochrana hlavy od společnosti uvex.

Přilby a ochranné brýle mohou být dobře snášeny – zejména s integrovaným systémem držáků ochranných brýlí IES.

Naše sportovní protinárazové čepice nabízejí módní ochranu hlavy také pro oblasti bez povinnosti nošení přilby.

Ochranné brýle

Vynikající design, nejlepší možný komfort, vynikající ochrana – naše vynikající ochranné brýle přesvědčí pravidelně při mezinárodních soutěžích designů a výrobků.

Jak bezpečné jsou ve skutečnosti Vaše ochranné brýle? Zjistěte v tomto videu!

Jak funguje ochrana proti UV záření? K čemu potřebuji antireflexní povrchové úpravy? Které tónování zorníků je vhodný pro práci v lese? Otázkám, jako jsou tyto, se dostaneme na kloub v našem odborném blogu.

Ochrana sluchu

Spolehlivá ochrana sluchu ve všech variantách. Jednorázové zátky, detekovatelné, se skládacím páskem nebo vhodné pro přilbu? Volba je na Vás.

Rádi Vám také pomůžeme s otázkou, jaká ochrana sluchu je pro Vás ta správná. Informace o tom, co je vlastně hluk a jak se před ním chránit, se dozvíte v našem odborném blogu.

Masky na ochranu dýchacích orgánů

Modelová řada uvex silv-Air představuje vysoce účinnou ochranu dýchacích orgánů v třídách ochrany FFP1, FFP2 nebo FFP3.

Při hledání dokonalé ochrany dýchacích orgánů pro Vaše požadavky Vám pomůže poradce při výběru ochrany dýchacích orgánů společnosti uvex.

Vysvětlení základních principů fungování filtračních masek k ochraně dýchacích orgánů najdete v našem odborném blogu.

Ochranné a pracovní oděvy

Na našich produktových stránkách najdete funkční, stylové pracovní oděvy, které se dokonale hodí k ochranným oděvům uvex používaným ve Vašem podniku – na přání také individuálně přizpůsobené a ozdobené logem nebo emblémem.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro manipulaci s chemikáliemi, jistě ji najdete v naší nabídce jednorázových ochranných kombinéz.

S ochranným oděvem s povrchovou úpravou proti odletujícím jiskrám reagujeme na zvláštní požadavky oboru kovových konstrukcí – dozvíte se vše o uvex profisystem metall.

Ochranné rukavice

Ať už ochrana před mechanickými riziky, bezpečnost při manipulaci s chemikáliemi nebo ochrana proti proříznutí – v naší široké nabídce ochranných rukavic najdete přesně to správné řešení pro každý účel použití.

Jsme obzvlášť hrdí na ocenění Top 100 inovátorů roku, které získal náš závod na výrobu ochranných rukavic uvex safety gloves v Lüneburgu. Vše o naší výrobě rukavic se dozvíte v našem zajímavém krátkém filmu.

uvex a HexArmor® – dvě značky s globálním posláním: protecting people. Všem zákazníkům společnosti uvex na východní polokouli (Evropa, Afrika, Střední východ a Rusko) nabízíme vybraný sortiment ochranných rukavic z portfolia HexArmor. Kliknutím zde zobrazíte ochranné rukavice HexArmor® na adrese HexArmor

Ochranná obuv

Ochrana nohou uvex, to je vynikající ochrana nohou, která posouvá hranice a proniká do nových dimenzí.

Náš odborný blog poskytuje informace o různých tématech ochrany nohou – od ergonomie ESD až po udržitelnost a antistatické vlastnosti.

Individuální OOP

Individuální ochranné prostředky přizpůsobené přesně na míru podle Vašich potřeb – to jsou následující výrobky z naší nabídky:

 široký výběr ochranných brýlí pro práci s monitorem a dioptrických ochranných brýlí

 individuální ochrana nohou – počínaje obuví vhodnou pro použití vložek a konče ortopedicky upravenou obuví

 speciálně přizpůsobené otoplastické pomůcky určené na zavedení do zvukovodu

Poradenství uvex

20. dubna 2016 vstoupilo v platnost nové evropské nařízení pro ochranné pracovní prostředky. Od 21. dubna 2018 se musí závazně uplatňovat.
K příspěvku na blogu 

Katalog pro rok 2022 je k dispozici. Stáhněte si celý katalog nebo jeho jednotlivé kapitoly.
Ke katalogu pro rok 2022

Při manipulaci s chemikáliemi je důležité vybírat ochranné rukavice s maximální pečlivostí. Naše online poradna je vám neustále k dispozici.
uvex Chemical Expert System

Nové příspěvky z odborného blogu uvex

#uvex v sociálních médiích