Construction Stavebnictví: Bezpečnost na staveništi

Bezpečnost práce v oblasti stavebnictví s produkty uvex construction

V německém stavebním průmyslu v současné době působí přibližně 327 000 společností. Asi 23 procent z nich v oblasti hlavních stavebních prací a 77 procent v oblasti dokončovacích stavebních prací. Velkou část z nich tvoří malé a střední podniky (MSP), ale působí se zde také mnoho velkých společností.

Bez ohledu na velikost mají všechny společnosti jedno společné: Pracovní úrazy, nemoci z povolání a zdravotní rizika spojená s prací jsou stálými společníky vašich zaměstnanců na staveništi. Zaměstnanci v oblasti bezpečnosti práce, bezpečnostní technici a spol. se dennodenně snaží jejich množství snížit na minimum.

Společnost uvex vám s tím pomůže! 

Systém specializovaných výrobků OOPP pro stavebnictví

Výzvy ve stavebním průmyslu jsou rozmanité: Od přípravných staveništních prací přes pozemní stavitelství a inženýrské stavby až po stavební instalace a vybavení interiérů. V každém projektu záleží na dokonalé souhře jednotlivých prací – stejně tak jako na perfektně sestavené ochranné výstroji vašeho týmu.

uvex vyvinul a vybral více než 150 inovativních osobních ochranných pracovních pomůcek, které jsou zaměřeny na specifické požadavky stavebního průmyslu a spolehlivě chrání vaše zaměstnance.

 

S bonusem BG BAU za bezpečnost a ochranu zdraví při práci mohou členové ušetřit pěkné peníze!

Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět pro možnost získání příspěvku.

Zjistit více

Výrobky uvex pro bezpečnost práce na staveništi

Abyste mohli co nejlépe chránit své zaměstnance na pracovišti, vyvinuli jsme výrobky uvex pro bezpečnost práce speciálně pro stavební průmysl. Výrobky jsou šité na míru výzvám jednotlivých skupin producentů, některé výrobky dokonce splňují požadavky BG-Bau pro získání finanční podpory. Tímto způsobem mohou společnosti chránit své zaměstnance pomocí vysoce kvalitních produktů uvex a současně šetřit peníze.

Produkty bezpečnosti práce jsou investicí do zdraví zaměstnanců

S více než 4 000 hlášenými případy je rakovina kůže v Německu nemocí z povolání číslo 1. To znamená, že onemocnění způsobené UV zářením nahrazuje na prvním místě ztrátu sluchu způsobenou hlukem. Ale také výskyt dalších nemocí, které jsou vyvolány fyzickými vlivy, např. potíže s bedry a páteří, infekční nemoci a onemocnění dýchacích cest se ve stavebnictví zvyšuje.

Vývoj ukazuje, že vysoká úroveň bezpečnosti práce je pro vaše zaměstnance nesmírně důležitá. S vhodným ochranným vybavením od společnosti uvex pokryjete nejen hlavní funkci ochrany, ale splníte také důležité body jako je design, funkčnost a trvanlivost materiálů. Snášenlivost nošení u zaměstnanců se tak zvyšuje, což má pozitivní vliv na zdraví a motivaci.

Proto stojí za to investovat do vysoce kvalitních bezpečnostních pracovních pomůcek uvex:

  • Snášenlivost nošení mezi zaměstnanci se zvyšuje díky souhře bezpečnosti, designu a pohodlí
  • Zvýšená snášenlivost nošení vede k udržení dobrého zdravotního stavu zaměstnanců
  • Méně pracovních úrazů, nemocí z povolání a zdravotních rizik souvisejících s prací
  • Lepší zdravotní stav zaměstnanců vede ke snížení počtu ztracených dní

Dohodněte si konzultaci se stavebními odborníky ze společnosti uvex

Zajímají vás naše výrobky uvex pro bezpečnost práce ve stavebnictví a chtěli byste prodiskutovat otevřené otázky nebo možné podmínky? Naši odborníci z oblasti uvex construction jsou tu pro vás. Ptejte se pomocí našeho online kontaktního formuláře a získejte další informace.

Ke kontaktnímu formuláři

 

 

Základní a pokročilá školení o OOPP a bezpečnosti práce od služby uvex academy

Díky společnosti uvex můžete udržovat své know-how v oblasti bezpečnosti práce stále aktuální a sbírat body pro VDSI a VÖSI. Využijte naše jednotlivé semináře nebo uspořádejte exkluzivní firemní semináře – v našem sídle ve Fürthu nebo u vás.

Ke kalendáři seminářů