Uvex Safety - články

Články o Uvex Safety a aktuální informace a zajímavosti

1.10.2021 - Na ochranu sluchu si může zvyknout každý

Každodenní namáhání našeho sluchu může vést až k nedoslýchavosti způsobené hlukem. Hluk navíc představuje stres pro celý lidský organismus. Základní ochranou sluchu jsou ušní zátky.

.....více

21.8.2021 - Rukavice chránící před mechanickými riziky

Značka uvex nabízí širokou škálu rukavic, které uživatele maximálně chrání před mechanickými riziky i před dalšími riziky.

.....více

21.7.2021 - Nejoblíbenější letní pracovní brýle uvex

Ochranné pracovní brýle uvex ve sportovním designu a s atraktivním vzhledem dokonale chrání oči a zrak, neomezují při práci a perfektně sedí na každém obličeji. Všechny brýle uvex Vás dokonale chrání proti UV záření.

.....více

16.6.2021 - Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

.....více

25.5.2021 - Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

.....více

7.5.2021 - Rychlá cesta k výběru správných ochranných rukavic

Při výběru vhodných ochranných pracovních rukavic je nutné přihlédnout k celé řadě faktorů. uvex pomáhá s výběrem rukavic formou přehledné příručky. Zejména používané praktické symboly usnadňují výběr ochranných rukavic pro konkrétní použití.

..... více

24.3.2021 - Respirátory nemusí uživatele omezovat

V současné době nejen pracovníci ve výrobě a ve zdravotnictví musí dlouhodobě používat respirátory. Ne všechny respirátory jsou ale pohodlné a některé dokonce omezují uživatele.

.....více

21.2.2021 - Dioptrické ochranné brýle

Ochranné dioptrické pracovní brýle uvex nejenže chrání oči, ale pomáhají také lépe vidět. Pro individuálně upravené ochranné brýle značky uvex je charakteristické vynikající pohodlí při nošení, atraktivní design a promyšlená funkce.

.....více

Poděkování

Dobrý den,

touto cestou bych vaší společnosti UVEX Safety CZ chtěla poděkovat za nádherný dárek.

Zúčastnila jsem se vaší vánoční soutěže a zaslala svoji odpověď. Přiznám se, že jsem po několika dnech na tuto soutěž zapomněla. O to větším překvapením pro mě bylo, když jsem se dozvěděla, že jsem v této soutěži byla vylosována na prvním místě a mojí cenou bude lyžařská přilba uvex a lyžařské brýle uvex. Zásilku jsem očekávala s napětím a také s obavou, zda nová přilba bude velikostí a tvarem vhodná na moji hlavu. Jakmile jsem si přilbu vyzkoušela, jásala jsem radostí. Přilba i brýle sedí a já jsem se stala šťastnou majitelkou velice kvalitní a bezpečné přilby.

Lyžuji velice ráda. V letošním roce jsem si také po mnoha letech chtěla koupit novou přilbu a pouze uzavřené obchody se sportovním zbožím a tím i znemožněné zkoušení přilby při nákupu mě od tohoto záměru odradily. Doufám, že sjezdovky budou brzy otevřeny a já budu moci svoji přilbu a brýle uvex vyzkoušet i na svahu. Některé ochranné pracovní pomůcky od vaší společnosti znám z naší laboratoře, kde pracuji a kde je používáme. Ze zkušenosti vím, že ochranné pomůcky uvex nejen dobře chrání, ale jsou i pohodlné a neomezují při práci. Ještě jednou děkuji za nádherný dárek.

Petra Rosická

1.2.2021 - Vyhlášení vánoční soutěže

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám poděkovali za účast v naší soutěži.

Celkem se přihlásilo 89 účastníků a správná odpověď zněla: „6 brýlí“.

Bohužel, i náš team navštívil covid-19, z tohoto důvodu se dostáváme k uveřejnění výherců až nyní.

Všem vylosovaným výhercům jsme odeslali jejich výhry – kvalitní výrobky značky uvex zajišťující maximální bezpečnost lidí.

  • 1. místo lyžařská přilba a brýle
  • 2. místo cyklistická přilba a brýle
  • 3. místo cyklistická přilba a brýle
  • 4. – 20. místo výrobky značky uvex chránící zdraví a bezpečnost lidí – ochranné brýle, ochranné rukavice, ušní chrániče apod.

Jmenný seznam výtězů

UmístěníJméno     UmístěníJméno
1.Petra Rosická11.Taťána Bednářová
2.Petra Urbanová12.Patr Bubeníček
3.Vojtěch Vymazal13.Martin Sak
4.Helena Dostálová14.Jitka Vodrážková
5.Milan Tichý15.Markéta Pochobradská
6.Jaroslav Dvořák16.Jarek Kaša
7.Vladislav Alexandruk17.Anna Kajzarová
8.Pavek Bártek18.Kamila Vašíčková
9.Stanislav Kabeš19.Vladimír Micka
10.Tomáš Bača20.Miroslav Erlebach

 

Všem výhercům gratulujeme :)

Team UVEX Safety CZ, k.s.

20.1.2021 - Poškození sluchu je nevratné

V místech s velkou hlukovou zátěží je nutné pro ochranu sluchu používat efektivní tlumení. Každé poškození sluchu je nevratné. Sluch se nikdy nezlepšuje a škodlivým hlukem se poškozuje.

..... více

18.12.2020 - Ochranné pracovní oděvy uvex cut

Kolekce ochranných pracovních oděvů uvex cut chrání před poraněním každého, kdo pracuje s ostrými nástroji, různými čepelemi, tabulovým sklem či obrobky s ostrými hranami.

.....více

4.12.2020 - Vánoční SOUTĚŽ

Vážení přátelé,

chtěli bychom Vám udělat před Vánoci radost, a proto jsme se rozhodli uspořádat vánoční SOUTĚŽ.

Ti z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, se zařadí do slosování o 20 hodnotných cen.

Jak na to?

Stačí navštívit sekci PRODUKTY → Individuální OOP na našich webových stránkách www.uvex-safety.cz a správně odpovědět na následující soutěžní otázku:

Kolik brýlí v oddílu individuálního OOPP má značku „NEW“?

Své odpovědi zasílejte na zemanova@uvex.cz a do předmětu napište SOUTĚŽ.

Nezapomeňte nám sdělit své kontaktní údaje (jméno, kontaktní e-mail, telefon), abychom Vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Soutěž je platná od 7. 12. 2020 do 20. 12. 2020.

Těšíme se na Vaši účast v soutěži.

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátku, všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví v novém roce 2021.

Tým UVEX Safety CZ, k. s.

29.11.2020 - Bezešvé spodní prádlo uvex

Bezešvé funkční spodní prádlo uvex je ideálním řešením, které přináší maximální komfort pro uživatele při práci i ve volném čase při sportu.

..... více

23.10.2020 - Bezpečnostní obuv nové generace

Díky nové bezpečnostní obuvi uvex 1 G2 s inovativní technologií uvex i-PUREnrj je vracena energie nášlapu přes celou podešev zpět nositeli, a mění tak definici tlumení i stability chůze.

.....více

21.9.2020 - Nový rozměr ochrany nohou

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly a často potřebují drahé výrobky přímo na míru. Společnost uvex přišla s řešením – ochranná pracovní obuv uvex motion 3XL je spojovací článek mezi standardní ochrannou obuví a obuví vyrobenou na zakázku.

.....více

30.8.2020 - Česká armáda používá brýle uvex

Je pochopitelné, že Česká armáda potřebuje špičkovou výzbroj a výstroj. Nelze se tedy divit, že při výběrovém řízení na straničkové brýle byly vybrány brýle uvex. I vy můžete vyzkoušet, že se jedná o ochranné brýle nadstandardních vlastností.

.....více

12.7.2020 - Ochranné rukavice pro pátý smysl

Požadavky na rukavice při ochraně rukou se stále mění. V současné době je řada pracovišť, kde si musí pracovník chránit ruce a zároveň potřebuje ovládat stroj pomocí dotykové obrazovky. Řešením jsou rukavice uvex phynomic airLite.

..... více

25.6.2020 - Kvalita povrstvení zorníků je pro ochranné brýle zásadní

Ochranné pracovní brýle musí maximálně chránit zrak a zajišťovat ideální výhled za každé situace. Zamlžené, poškrábané nebo znečištěné zorníky znesnadňují výkon práce a výrazně zvyšují riziko úrazu během pracovní směny.

..... více

21.05.2020 - Brýle s ochranou proti zamlžení vhodné ke sterilizaci

Je běžným standardem, že uvex dodává na trh ochranné pracovní brýle s polakováním proti zamlžení. V současné době, kdy je kladen vysoký důraz na ochranu před virovým nebezpečím, se ve vývojovém středisku uvex podařilo vyvinout unikátní technologii polakování proti zamlžení, které je odolné sterilizaci v autoklávu.

.....více

20.4.2020 - Rukavice uvex chránící proti mechanickým rizikům

Ochranné pracovní rukavice chrání své uživatele pouze v případě, že splňují požadované normy a jsou při práci nepřetržitě nošeny.

.....více

20.3.2020 - Obličejové štíty uvex

Cílem společnosti uvex při vývoji ochranných obličejových štítů je spolehlivá ochrana bez omezení nebo zatěžování uživatele.

.....více

20.2.2020 - Ochrana dýchacích cest proti virům a bakteriím

S hrozbou šíření koronaviru z Číny do celého světa mnohé zajímá, jak se dá proti této nákaze chránit. Mezi základní opatření patří zvýšená hygiena, používání desinfekčních prostředků, ohleduplnost vůči okolí a používání pomůcek na ochranu dýchacích cest.

.....více

27.1.2020 - Používáte správné ochranné brýle?

Zrak patří k našim nejdůležitějším smyslům. Mnozí však podceňují nutnost jeho ochrany. Při práci nestačí používat pouze brýle. Nutné je používat brýle, které zrak maximálně ochrání.

..... více

18.12.2019 - Bezpečnost i při velmi špatné viditelnosti

Mnohé profese musí vykonávat svoji práci v prostředí se sníženou viditelností. Pracovníkům tak hrozí vysoké nebezpečí vážného úrazu jen proto, že nejsou vidět. Řešením jsou samosvětelné vesty a bundy uvex.

..... více

29.11.2019 - Bezpečnostní obuv uvex 2 trend - kvalita a komfort za příznivou cenu

V provozech, kde jsou zaměstnanci minimálně osm hodin na nohou, musí obuv poskytovat mnohem více než jen ochranu. Z tohoto důvodu klade uvex obzvláště velký důraz na vynikající pohodlí i při nošení po dlouhou dobu.

..... více

31.10.2019 - Ochranné přilby

Ochranu hlavy proti padajícím předmětům a následnému zranění mozku a fraktury lebky řeší průmyslové ochranné přilby splňující normu EN 397.

..... více

30.9.2019 - Ochranné rukavice proti proříznutí

Účinná ochrana rukou znamená nalézt dokonalou rovnováhu mezi spolehlivou ochranou a pohodlím při nošení. Pouze ochranné rukavice, které uživatel skutečně nosí, pomáhají předcházet úrazům a chránit ruce.

..... více

30.8.2019 - Používejte pracovní brýle se správným tónováním zorníků

Moderní ochrana očí, která harmonickým způsobem kombinuje bezpečnost, funkčnost, kvalitu a design s cílem plnit požadavky plynoucí z razantního pokroku v oblasti průmyslu a řemeslné výroby – to jsou ochranné pracovní brýle uvex.

..... více

31.7.2019 - Polomasky na ochranu dýchacích orgánů

Správný výběr ochranných prostředků dýchacích cest a jejich správné užívání má zásadní význam pro zajištění bezpečnosti a zdraví jejich uživatele. Jedná se o proces, který vyžaduje nejvyšší péči.

..... více

Sdílet Tisk
uvex
SAFETY