uvex Chemical Expert System

Manipulace s chemikáliemi vyžaduje výběr ochranných rukavic s maximální péčí. Společnost uvex přichází s on-line poradcem, který poskytuje přístup k obsáhlé databázi chemikálií.

 

Nástroj uvex Chemical Expert System (CES) obsahuje rozsáhlou databázi chemikálií, která poskytuje všechny potřebné informace pro výběr ochranných rukavic vhodných k manipulaci s nebezpečnými látkami. S jeho pomocí lze snadno vytvářet individuální seznamy propustnosti, které jsou základem pro výběr správné chemické ochranné rukavice. V souladu s normou EN 374 jsou doby průniku rozděleny do různých kategorií (0 až 6), které vycházejí z doby, za kterou chemická látka pronikne ochrannou rukavicí v laboratorních podmínkách. Z tohoto důvodu se mohou skutečné doby průniku v praxi někdy značně lišit (teplota, mechanické namáhání apod.).

On-line poradenství CES přináší řadu výhod na pár kliknutí. Jedná se zejména o přístup k širokému spektru chemikálií s ověřenými informacemi. Individuální zhotovení seznamů propustnosti, vytvoření personalizovaných seznamů podle vlastních potřeb, intuitivní a rychlé vyhledávání správných rukavic pro chemickou ochranu.

uvex Chemical Expert System je online průvodce pro správný výběr produktů od renomované značky uvex.