Physioderm pracovni kosmetika

NAŠE EXPERTÍZA JE VAŠE VÝHODA.

Pro efektivitu každého konceptu ochrany pokožky je nutné přizpůsobení konkrétní profesní situaci. Velikost závodu, pracovní procesy, specifi cké látky a potřeby, kterým musí pokožka odolávat – všechny tyto faktory hrají důležitou roli. S naším obsáhlým výrobním programem Physioderm nabízíme každé společnosti, na každé pracoviště a každému zaměstnanci to správné řešení prevence před kožním onemocněním z povolání.

Ochrana pokožky

Mnoho lidí je často vystaveno slunečnímu světlu a UV záření - nejen během jejich volného času, ale také při práci. V profesním kontextu, je důležité vědět, že požadavky na ochranu pokožky proti přírodnímu UV záření se zásadně liší od požadavků na přípravky proti umělému UV-C záření, např. při elektrickém svařování. Moderní ochranné produkty proti UV záření často obsahují fi ltr se silikonovým povrstvením, aby bylo zabráněno adhezi a bělení pokožky po aplikaci.

Čištění pokožky

Výrobky pro čištění pokožky musí zajistit dodatečné čištění, aniž by byla zatěžována pracovně namáhaná pokožka. Proto by neměl být nikdy používán zbytečně silný čisticí prostředek na pokožku. Pokud jde o výběr produktu, je třeba vzít v úvahu druhy nečistot, aby byl zajištěn optimální účinek v kombinaci s maximální ochranou pokožky.

Regenerace pokožky

Výrobky pro péči o pokožku jsou aplikovány na suchou a čistou pokožku po práci. Podporují regenerační schopnost pokožky a obnovují její přirozenou ochrannou bariéru.

Příslušenství

Technologie dávkování optimálně přizpůsobená použitým produktům zajišťuje jednoduchou, ekonomickou a potřebnou aplikaci produktu. To je jediný způsob, jak zajistit hospodárnost na jedné straně a co možná největší přijetí na straně druhé.