Kovová obruba uvex RX bc 5113
| Číslo položky: | 6109120 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4066853038429 |
uvex RX bc 5113 – individuální ochrana zraku
Individuálně přizpůsobené ochranné brýle značky uvex kombinují pohodlí a funkčnost se spolehlivou ochranou, která daleko přesahuje požadované standardy. Tak vypadají individuální osobní ochranné pracovní prostředky dnes.
Obecné vlastnosti
- Barva: antracitová
- Velikost zorníků 56 mm, šířka nosníku 19 mm
Komfortní vlastnosti
- Velice dobře sedí díky anatomicky nastavitelným měkkým nosníkům a snadno upravitelným koncovkám stranic
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se prodávají pouze s osazenými zorníky)
- Průhledná boční ochrana
Upozornění
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | antracitová |
| Hledaná barva (filtr) | šedá |
| Výbava | transparentní boční ochrana, Přizpůsobitelné nosníky, Snadno upravitelné konce stranic |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Kov |
| Materiál rámečku | Kov |
| Materiál zorníků | N/A |
| Materiál nosného tělesa | Kov, Kov |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Řada výrobků | - |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 56 mm |
| Šířka nosníku | 19 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 56 mm/19 mm |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX bc 5113 – individuální ochrana zraku
Individuálně přizpůsobené ochranné brýle značky uvex kombinují pohodlí a funkčnost se spolehlivou ochranou, která daleko přesahuje požadované standardy. Tak vypadají individuální osobní ochranné pracovní prostředky dnes.
Obecné vlastnosti
- Barva: antracitová
- Velikost zorníků 56 mm, šířka nosníku 19 mm
Komfortní vlastnosti
- Velice dobře sedí díky anatomicky nastavitelným měkkým nosníkům a snadno upravitelným koncovkám stranic
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se prodávají pouze s osazenými zorníky)
- Průhledná boční ochrana
Upozornění
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | antracitová |
| Hledaná barva (filtr) | šedá |
| Výbava | transparentní boční ochrana, Přizpůsobitelné nosníky, Snadno upravitelné konce stranic |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Kov |
| Materiál rámečku | Kov |
| Materiál zorníků | N/A |
| Materiál nosného tělesa | Kov, Kov |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Řada výrobků | - |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 56 mm |
| Šířka nosníku | 19 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 56 mm/19 mm |