Plastové obroučky uvex RX bc 5527
| Číslo položky: | 6109265 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4066853050179 |
uvex RX bc 5527 – lehké a pohodlné
Plastové obroučky v retro designu. Průhledný rámeček ve výrazné barvě zajišťuje neomezené zorné pole. Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu. Kompletně bez kovu.
Obecné vlastnosti
- Barva: průhledná, šedá
- Velikost zorníků 57 mm, šířka nosníku 18 mm
Komfortní vlastnosti
- Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Boční ochrana integrovaná do konstrukce obrouček
- Průhledný rámeček ve výrazné barvě pro neomezené zorné pole
Upozornění
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
Udržitelnost
- Cradle-to-Customer: 0.43 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.28 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.14 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | šedá, průsvitná |
| Výbava | transparentní boční ochrana |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Bioplast |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 57 mm |
| Šířka nosníku | 18 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Bioplast |
| Velikost obruby | 57 mm/18 mm |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX bc 5527 – lehké a pohodlné
Plastové obroučky v retro designu. Průhledný rámeček ve výrazné barvě zajišťuje neomezené zorné pole. Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu. Kompletně bez kovu.
Obecné vlastnosti
- Barva: průhledná, šedá
- Velikost zorníků 57 mm, šířka nosníku 18 mm
Komfortní vlastnosti
- Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Boční ochrana integrovaná do konstrukce obrouček
- Průhledný rámeček ve výrazné barvě pro neomezené zorné pole
Upozornění
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
Udržitelnost
- Cradle-to-Customer: 0.43 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.28 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.14 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | šedá, průsvitná |
| Výbava | transparentní boční ochrana |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Bioplast |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 57 mm |
| Šířka nosníku | 18 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Bioplast |
| Velikost obruby | 57 mm/18 mm |