Plastové obroučky uvex RX cd 5525
| Číslo položky: | 6109259 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4066853024873 |
uvex RX cd 5525 – komfort a design
Plastové obroučky ve sportovním designu. Průsvitné rámečky zorníků zajišťují neomezené zorné pole. Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu a nesklouzávají díky stranicím z tvrzených a měkkých komponent. Kompletně bez kovu.
Obecné vlastnosti
- Barva: černá, tmavě modrá
- Velikost zorníků 53 mm, šířka nosníku 22 mm
Komfortní vlastnosti
- Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu
- Nesklouzávají díky stranicím z tvrzených a měkkých komponent, kompletně bez kovu
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se prodávají pouze s osazenými zorníky)
- Průhledná boční ochrana
Upozornění
- Korekční ochranné brýle jsou certifikovány podle normy EN 166 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. uvex KSB se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
Udržitelnost
- Cradle-to-Customer: 0.52 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.31 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.20 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | tmavě modrá |
| Hledaná barva (filtr) | černá, modrá |
| Typ obruby | Plný okraj |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál stranic | Bioplast, Plast |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Řada výrobků | - |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 53 mm |
| Šířka nosníku | 22 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Plast, Bioplast |
| Velikost obruby | 53 mm/22 mm |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX cd 5525 – komfort a design
Plastové obroučky ve sportovním designu. Průsvitné rámečky zorníků zajišťují neomezené zorné pole. Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu a nesklouzávají díky stranicím z tvrzených a měkkých komponent. Kompletně bez kovu.
Obecné vlastnosti
- Barva: černá, tmavě modrá
- Velikost zorníků 53 mm, šířka nosníku 22 mm
Komfortní vlastnosti
- Dobře padnou díky anatomicky tvarované oblasti nosu
- Nesklouzávají díky stranicím z tvrzených a měkkých komponent, kompletně bez kovu
Ochranné vlastnosti
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se prodávají pouze s osazenými zorníky)
- Průhledná boční ochrana
Upozornění
- Korekční ochranné brýle jsou certifikovány podle normy EN 166 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. uvex KSB se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
Udržitelnost
- Cradle-to-Customer: 0.52 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.31 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.20 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
| Attribute | Value |
|---|---|
| Marketingová barva | tmavě modrá |
| Hledaná barva (filtr) | černá, modrá |
| Typ obruby | Plný okraj |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál stranic | Bioplast, Plast |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Řada výrobků | - |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 53 mm |
| Šířka nosníku | 22 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Plast, Bioplast |
| Velikost obruby | 53 mm/22 mm |