Plastové obroučky uvex RX cd 5528
| Číslo položky: | 6109267 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4066853059318 |
uvex RX cd 5528 – komfort a design
Plastové obroučky ve sportovním designu se stylovým barevným přechodem. Průsvitná boční ochrana zajišťuje neomezené zorné pole. Ventilační otvory nahoře zajišťují příjemné klima pro oči. Měkký nosník a zakončení stranic jsou individuálně nastavitelné. Pro ještě lepší pevné usazení je samostatně k dispozici uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit.
- Barva: průsvitná, černá
- Velikost zorníků 59 mm, šířka nosníku 18 mm
- Dobře sedí díky měkkým, přizpůsobitelným nosníkům a koncům stranic
- Ventilační otvory pro příjemné klima pro oči
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Boční ochrana integrovaná do konstrukce obrouček
- Průsvitná boční ochrana zajišťuje neomezené zorné pole
- Vylepšené pevné usazení v kombinaci s vhodnou sadou tight-fit-kit (obj. č. 6118019)
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.28 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.13 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
- Právní předpisy o snižování uhlíkové stopy: Metoda výpočtu: IPCC 2021 GWP 100a (v návaznosti na ISO 14067) SimaPro 9.5.0.0 databáze ecoinvent 3.9. a EU27 Scope: cradle to customer. Uvedené hodnoty CO2 platí pro časový rámec výpočtu a mohou se stále měnit. Více informací na uvex-safety.de/co2-fussabdruck
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | černá, průsvitná |
| Výbava | Přizpůsobitelný nosní můstek, Měkké, protiskluzové konce stranic, Snadno upravitelné konce stranic |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Bioplast, Plast s kovovou výztuhou |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 59 mm |
| Šířka nosníku | 18 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 59 mm/18 mm |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Plast s kovovou výztuhou, Bioplast |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX cd 5528 – komfort a design
Plastové obroučky ve sportovním designu se stylovým barevným přechodem. Průsvitná boční ochrana zajišťuje neomezené zorné pole. Ventilační otvory nahoře zajišťují příjemné klima pro oči. Měkký nosník a zakončení stranic jsou individuálně nastavitelné. Pro ještě lepší pevné usazení je samostatně k dispozici uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit.
- Barva: průsvitná, černá
- Velikost zorníků 59 mm, šířka nosníku 18 mm
- Dobře sedí díky měkkým, přizpůsobitelným nosníkům a koncům stranic
- Ventilační otvory pro příjemné klima pro oči
- Certifikovaná ochrana očí podle normy EN ISO 16321 (poznámka: certifikované dioptrické ochranné brýle se dodávají pouze s osazenými zorníky)
- Boční ochrana integrovaná do konstrukce obrouček
- Průsvitná boční ochrana zajišťuje neomezené zorné pole
- Vylepšené pevné usazení v kombinaci s vhodnou sadou tight-fit-kit (obj. č. 6118019)
- Ochranné brýle uvex s dioptrickými zorníky jsou certifikovány podle normy EN ISO 16321 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. Ochranné brýle uvex s dioptrickými skly se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – výroba: 0.28 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – materiál: 0.13 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – doprava: 0.01 kg CO₂ eq
- Snižování uhlíkové stopy – balení: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ – časový rámec kalkulace: 07/2025
- Právní předpisy o snižování uhlíkové stopy: Metoda výpočtu: IPCC 2021 GWP 100a (v návaznosti na ISO 14067) SimaPro 9.5.0.0 databáze ecoinvent 3.9. a EU27 Scope: cradle to customer. Uvedené hodnoty CO2 platí pro časový rámec výpočtu a mohou se stále měnit. Více informací na uvex-safety.de/co2-fussabdruck
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | černá, průsvitná |
| Výbava | Přizpůsobitelný nosní můstek, Měkké, protiskluzové konce stranic, Snadno upravitelné konce stranic |
| Pohlaví | Unisex |
| Tvar hlavy podle normy ISO 16321 | 17113950, 17113900 |
| Materiál stranic | Bioplast, Plast s kovovou výztuhou |
| Materiál rámečku | Bioplast |
| Materiál zorníků | N/A |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Obroučky bez zorníků |
| Velikost zorníků | 59 mm |
| Šířka nosníku | 18 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | - |
| Ochrana před UV zářením | - |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 59 mm/18 mm |
| Materiál nosného tělesa | Bioplast, Plast s kovovou výztuhou, Bioplast |