uvex RX cf 5500
| Číslo položky: | 6108200 |
| Balení: | ST: Stück |
| EAN/UPC: | 4031101497761 |
uvex RX cf 5500 – brýle se stranicemi s pevně vestavěnou vložkou RX
uvex RX cf 5500 jsou brýle se stranicemi s komplexní ochranou. Flexibilní měkká komponenta se schopností přilehnout k obličeji. Pevně vestavěná vložka RX je opatřena individuálně přizpůsobenými korekčními ochrannými zorníky.
Obecné vlastnosti
- Barva: modrá, šedá
- Velikost zorníků vložka RX: 48 mm šířka nosního můstku vložka RX: 20 mm
Komfortní vlastnosti
- Flexibilní měkká komponenta se schopností přilehnout individuálně k obličeji
Ochranné vlastnosti
- Pevně vestavěná vložka RX pro individuální osazení dioptrickými zorníky, pro optimální vidění
- Spolehlivá ochrana díky tomu, že perfektně sedí: vícestupňová inklinace stranic umožňuje přizpůsobení každému tvaru obličeje
- Dodatečné označení 3 (tekutiny, kapky) a 4 (hrubý prach)
- Pevně vestavěná vložka RX pro individuální osazení dioptrickými zorníky, pro optimální vidění
- Spolehlivá ochrana díky tomu, že perfektně sedí: vícestupňová inklinace stranic umožňuje přizpůsobení každému tvaru obličeje
- Dodatečné označení 3 (tekutiny, kapky) a 4 (hrubý prach)
Oblasti použití
- Práce s tekutinami (kapky) a hrubým prachem
Upozornění
- Korekční ochranné brýle jsou certifikovány podle normy EN 166 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. uvex KSB se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | šedá, modrá |
| Výbava | Vložka RX, Stranice s možností nastavení délky |
| Vlastnosti povrchové úpravy | Zvenčí extrémně odolné proti poškrábání, uvnitř se nezamlžují |
| Vlastnosti tónování zorníku | Žádné speciální vlastnosti |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál stranic | Plast |
| Materiál rámečku | Plast |
| Materiál zorníků | Polykarbonát |
| Materiál nosného tělesa | Plast, Plast |
| Norma | EN 166:2001 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Straničkové brýle |
| Velikost zorníků | 48 mm |
| Tónování zorníků | bez barvy |
| Šířka nosníku | 20 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | bez barvy |
| Ochrana před UV zářením | UV400 |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 48 mm/20 mm |
Prohlášení o shodě CE
uvex RX cf 5500 – brýle se stranicemi s pevně vestavěnou vložkou RX
uvex RX cf 5500 jsou brýle se stranicemi s komplexní ochranou. Flexibilní měkká komponenta se schopností přilehnout k obličeji. Pevně vestavěná vložka RX je opatřena individuálně přizpůsobenými korekčními ochrannými zorníky.
Obecné vlastnosti
- Barva: modrá, šedá
- Velikost zorníků vložka RX: 48 mm šířka nosního můstku vložka RX: 20 mm
Komfortní vlastnosti
- Flexibilní měkká komponenta se schopností přilehnout individuálně k obličeji
Ochranné vlastnosti
- Pevně vestavěná vložka RX pro individuální osazení dioptrickými zorníky, pro optimální vidění
- Spolehlivá ochrana díky tomu, že perfektně sedí: vícestupňová inklinace stranic umožňuje přizpůsobení každému tvaru obličeje
- Dodatečné označení 3 (tekutiny, kapky) a 4 (hrubý prach)
- Pevně vestavěná vložka RX pro individuální osazení dioptrickými zorníky, pro optimální vidění
- Spolehlivá ochrana díky tomu, že perfektně sedí: vícestupňová inklinace stranic umožňuje přizpůsobení každému tvaru obličeje
- Dodatečné označení 3 (tekutiny, kapky) a 4 (hrubý prach)
Oblasti použití
- Práce s tekutinami (kapky) a hrubým prachem
Upozornění
- Korekční ochranné brýle jsou certifikovány podle normy EN 166 a chrání své uživatele na pracovištích s povinností nosit ochranné brýle. uvex KSB se dodávají výhradně jako kompletní brýle.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Hledaná barva (filtr) | šedá, modrá |
| Výbava | Vložka RX, Stranice s možností nastavení délky |
| Vlastnosti povrchové úpravy | Zvenčí extrémně odolné proti poškrábání, uvnitř se nezamlžují |
| Vlastnosti tónování zorníku | Žádné speciální vlastnosti |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál stranic | Plast |
| Materiál rámečku | Plast |
| Materiál zorníků | Polykarbonát |
| Materiál nosného tělesa | Plast, Plast |
| Norma | EN 166:2001 |
| Druh výrobku | Dioptrické ochranné brýle |
| Typ výrobku | Straničkové brýle |
| Velikost zorníků | 48 mm |
| Tónování zorníků | bez barvy |
| Šířka nosníku | 20 mm |
| Hledaná barva (filtr) zorníku | bez barvy |
| Ochrana před UV zářením | UV400 |
| Označení produktové řady | uvex KSB |
| Velikost obruby | 48 mm/20 mm |