Bezpečnostní provozní obuv: Z kanceláře občas rovnou do výroby?

uvex sjednocuje klasickou obuv ze světa módy – polobotky Derby, holeňovou obuv Desert a kotníkovou obuv Chelsea v nové výrobní řadě bezpečnostní obuvi. Bezpečnostní obuv uvex 1 business spojuje vše v jednom. Je stylová a zároveň bezpečná.

Její atraktivní vzhled harmonizuje nejlépe se stylem smart business a casual, nový tvar její ocelové tužinky zajišťuje velký volný prostor pro prsty a maximální ochranu. Přitom si vás bezpečnostní provozní obuv vždy získá prvotřídním pohodlím při nošení. Od rána až do večera.

Pracovní boty v business vzhledu – perfektní styl v obou světech

Příjemné nošení

Inovativní materiál mikrovelur s měkkým polstrováním a vyjímatelnou vložkou s dodatečným tlumením paty a přední části nohy jsou zárukou toho, že při nošení této obuvi nikde nic netlačí.

Prodyšné materiály

Vysoce prodyšné materiály bez obsahu chromu a antistatická komfortní vložka zajišťují příjemné klima nohou v bezpečnostní obuvi – také při dlouhodobějším používání.

Vysoká snášenlivost

Zvlášť lehká bezpečnostní obuv v moderním business vzhledu je k dostání ve variantě S2 a S3 – ve stylové modré nebo šedé barvě.

Prokázaná bezpečnost

Extra široká ocelová tužinka, nekovová vložka odolná proti průniku a protiskluzová podešev, která téměř o 100% překračuje standardní požadavky na odpružení.


Jste připraveni na test nošení?

Kontaktujte nás

Vítěz ocenění German Design Award

Zjistit více

uvex 1 business – brožura

stáhnout nyní (pdf)


office safety shoe - uvex 1 business
Sicherheitseigenschaften und Zertifizierungen - uvex 1 business

Bezpečnostní provozní obuv – přehled modelů

Kotníková obuv, kancelářská obuv, obuv typu Chelsea. Existuje mnoho názvů, ale pouze jeden koncept: Nový model uvex 1 business je bezpečnostní obuv pro lidi, kteří dbají na životní styl a kteří jsou v každodenním životě odkázáni na ochrannou pracovní obuv, ale nechtějí se v kanceláři obejít bez elegantní obuvi. Boty uvex 1 business jsou stylové, individuální a jsou vybaveny všemi certifikovanými ochrannými vlastnostmi moderní bezpečnostní obuvi. Snoubí se v nich bezpečnost se stylem!