Skvělé pracovní oblečení, které vypadá dobře i na konci pracovní doby!

Toto vysoce kvalitní pracovní oblečení přináší opravdu vše: promyšlenou funkčnost, sportovní design, zajímavé barevné kontrasty, neobvyklé kombinace materiálů a střih, který sedí jako ulitý. Tyto vlastnosti se dobře uplatní jak u žen, tak i u mužů. Nápadité pracovní oděvy se vzhledem městského oblečení se přizpůsobí každému pohybu. Ideální pro průmysl i řemeslnou výrobu.

uvex suXXeed: Vlastnosti kolekce

  • stylové pracovní oblečení pro každého
  • modely pro ženy i pro muže
  • prodyšné a inteligentní kombinace materiálů
  • slim a regular fit – nové střihy pro všechny pánské kalhoty
  • sportovní bundy s provedením rukávů „high-rise“, které perfektně sedí, i když ruce při práci zvedáte nad hlavu
  • lehoučká prošívaná bunda pro perfektní kombinaci bund do každého počasí
  • hybridní bunda a mikina s kapucí ve stylu streetstyle
  • pro letní náladu: trička, vesty a šortky

Modelová řada uvex suXXeed

Jeden design, jeden střih, jedna modelová řada

Na základě designu uvex suXXeed jsme vyvinuli komplexní řadu vysoce kvalitních pracovních oděvů pro oblasti konstrukce, ESD, a multifunkční a bezešvé spodní prádlo. Najdete tady vše od pracovního oblečení vhodného v průmyslu až po ochranné oděvy a styly pro volný čas.

Díky výběru barev a materiálů máte mnoho možností oblékání podle konkrétních požadavků vašeho pracoviště. K dispozici jsou dámské a pánské modely, barevně sladěné kolekce stylových pracovních oděvů lze libovolně kombinovat.

Mimořádná kolekce outdoorových pracovních oděvů s funkcemi, které zaručují absolutní flexibilitu a pohodlí. Inteligentní kombinace materiálů, různé střihy, střih přizpůsobený výkonu práce při 360 °, a střih, který padne jako ulitý. Kalhoty obsahují pružný pas, větrací zóny se strečovou vsadkou na zadní straně stehen a odolné detaily, jako je Cordura na kolenou a kapsy pro obzvláště odolné a nezničitelné pracovní oblečení. Kolekce vypadá dobře jak v průmyslu, tak v řemeslné výrobě.

Pro každého. uvex suXXeed.

Seznamte se s produktovou řadou suXXeed pro vysoce kvalitní pracovní oděvy:

Jste připraveni na uvex suXXeed?

Představte si, že odpoledne se už pomalu chýlí ke konci. Jste venku. V přírodě. Slunce na tváři, vítr ve vlasech. Vaše pracovní oblečení perfektně sedí – a v pohodě zvládne i náhlou změnu počasí.

Tento pracovní oděv vás ani na okamžik nenechá na holičkách. Ani před koncem pracovní doby, ani po ní. Odolné proti opotřebení. Cool. Vhodné pro nošení ve volném čase.

Objevte nyní naši kolekci skvělých pracovních oděvů:

Lässt dich den ganzen Tag über nicht im Stich: Workwear uvex suXXed
slim fit or regular: everybody finds his perfect fit with these trousers

Velikost, délka, střih: Pro každého ty správné kalhoty.

Zvláštností těchto kalhot z kolekce suXXeed je, že jsou k dostání nejen v různých velikostech, ale také v různých střizích a délkách.

U džínů je tato rozmanitost běžná. Že by se však kolekce pracovního oblečení takto individuálně přizpůsobovala svým uživatelům, je naopak naprosto výjimečné. Právě tyto kalhoty pro každodenní nošení musí dokonale sedět a podporovat každý pohyb nohou. Kalhoty uvex suXXeed jsou k dostání ve všech velikostech v krátké, střední a dlouhé délce.

Ať už jako sportovní model slim fit, nebo jako klasický model regular fit s robustními kapsami na kolenou – každý u nás najde pracovní oděv, který dokonale padne.

PROHLÉDNOUT VŠECHNY KALHOTY

Užijte si pracovní oblečení bez kompromisů v akci:

The new uvex workwear: a good companion for everything

Všechny textilie kolekce uvex suXXeed splňují přísná kritéria normy Oeko-Tex Standard 100 – prokazatelně tedy neobsahují zdraví škodlivé látky.

Textilie uvex s certifikátem Oeko-Tex

Více textilií uvex s certifikátem Oeko-Tex: Každá košile této módní produktové řady je ze 60 procent vyrobena z udržitelného materiálu TENCEL™. Díky tomu jsou nejen obzvláště pohodlné – zejména v teplých dnech – ale také chrání naše přírodní zdroje díky dřevu, rychle obnovitelné vlákenné surovině.

Více textilií vyrobených z materiálu TENCEL™

Katalog pracovních oděvů uvex

Stáhnout nyní (PDF)

Historie úspěchů značky suXXeed

Přečtěte si nyní na expertním blogu značky uvex!