Ochrana proti proříznutí SuperFabric®

Produkt HexArmor® s materiálem SuperFabric® odolným proti proříznutí uvnitř

Jediná vrstva prodyšného, flexibilního značkového materiálu SuperFabric® odolného proti proříznutí a propíchnutí na osobní ochranné pomůcce nebo v ní chrání před čepelemi, dráty, kovem, sklem a dalšími hrozbami. Zabránili jsme úrazům s vlivem na celý život a ušetřili společnostem miliony za lékařské výdaje.

Řezným zraněním je možné předcházet

Řezná zranění představují velkou část hlášených úrazů na průmyslových pracovištích, ale 70 % z nich je možné zabránit. Většina produktů SuperFabric® poskytuje úroveň A6 až A9 ochrany proti proříznutí dle normy ANSI/ISEA, zajišťuje tedy pracovníkům lepší ochranu proti proříznutí než typické tkané osobní ochranné pomůcky.

Test ochrany proti proříznutí SuperFabric® ASTM-F2992-15

Narozdíl od běžných bezpečnostních rukavici na bázi vláken jsou produkty HexArmor® s materiálem SuperFabric® navržené tak, aby zabránily rizikům propíchnutí a následného narušení pokožky. Většina osobních ochranných pomůcek SuperFabric® zajišťuje úrovně ochrany proti proříznutí A6 a A9, tedy nejvyšší v odvětví.

Případová studie: Za NULOVÝM počtem řezných zranění

Jeden z největších výrobců oceli měl problém s nebezpečným množstvím řezných zranění za rok. Ostré hrany, rohy a otřepy na vyskládaných produktech, zbytcích, ohýbaném kovu a závitových trubkách prorážely stávající osobní ochranné pomůcky. Po používání produktů HexArmor® s materiálem SuperFabric® po pouhých 12 měsících zaznamenal tento výrobce následující:

Stažení Souboru PDF (en)