SuperFabric®: O úroveň výš

SuperFabric Brand Material | Safety Redefined | HexArmor®

SuperFabric® je exkluzivně licencované řešení společnosti HexArmor*, které chrání před nejnebezpečnějšími pracovními riziky – čepelemi, dráty, kovem, sklem a jehlami – a předcházejí tak úrazům s celoživotními následky a šetří společnostem miliony za lékařské výdaje. Konfigurace krycích destiček na produktech SuperFabric® chrání proti úrazům vlivem proříznutí, propíchnutí a jehel bez omezení pohyblivosti.

Další informace

Vnitřní štít

Ochranu SuperFabric® využívá celá řada osobních ochranných pomůcek HexArmor. Pracovníci ve stavebnictví, ropném a plynovém průmyslu, těžbě, dřevozpracujícím průmyslu, technických službách a dalších odvětvích již využívají další ochranné vrstvy a kvalitní konstrukci našich bezpečnostních produktů na ruce, paže a trup.. Cílem společnosti HexArmor® je, aby se každý pracovník vracel každý den domů v pořádku. Prvním krokem k tomu je naše snaha dát vám jistotu pokaždé, když se převlékáte do pracovního.

Zeptat se na zkušební program

Bezkonkurenční ochrana proti řezu s technologií SuperFabric®

Značkové materiály SuperFabric® nabízí odolnost proti proříznutí úrovně A6–A6 dle normy ISEA/ANSI a přesahují úroveň 5 odolnosti proti proříznutí dle normy CE. Konfigurace krycích destiček neumožňuje, aby rizikové předměty našly skulinu, kudy proniknout až na kůži.

Další informace

Odolnost proti propíchnutí SuperFabric®

Značkové materiály SuperFabric® jsou upraveny tak, aby blokovaly a odrážely všechna průmyslová rizika propíchnutí od dřevěných třísek po drát vyčnívající z ocelového lana. Prostor mezi krycími deskami poskytuje potřebnou pohyblivost bez obětování výkonu.

Další informace

Ochrana proti propíchnutí jehlou SuperFabric®

Produkty HexArmor® odolné proti propíchnutí jehlou fungují na základě vrstvení ohebných značkových materiálů SuperFabric® přes sebe. Tak vzniká vynikající odolnost bez omezení pohyblivosti. Krycí desky materiálu SuperFabric® rizikové jehly buď zablokují a odrazí, nebo zachytí a zajistí v malých mezerách mezi krycími deskami. Pracovníci jsou tak v bezpečí před zraněními jehlou.

Další informace